Aktuality

24/3/2019

SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE

Nemáte jasno s programem pro děti na letní prázdniny a jste přesvědčeni, že sport a Vaše děti jsou základ? Máme pro Vás výbornou zprávu. Obklopoli jsme se profíky, nadšenci a připravili jsme pro Vás a Vaše děti nejlepší sportovní tábor u moře. ✌️

SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE

3/2/2019

SPORTOVNÍ KEMPY A TÁBORY ITÁLIE - CAORLE, LÉTO 2019

DOPRAVA, STRAVA, AQUAPARK V CENĚ. Vyberte si sport a pojeďte s námi! Sportovní kempy a tábory u moře v Itálii jsou stále populárnější. Rodičům akce pomůže, mají deset dní volno, a děti mezi tím zažijí tábor, na který budou dlouho vzpomínat. Kdo může říct, že byl v létě na táboře u moře?!

Necháme Vás nahlédnout jenom lehce pod naši kulinářskou pokličku. Děti jsou během tábora rozděleny do menších skupin. Maximální počet dětí ve skupině je osm. V těchto malých skupinách se děti dobře poznají a naučí se vzájemné spolupráci. Rozhodně to budou potřebovat při celotáborové hře, která bude provázet všechny sportovní kempy.

Táborový program bude nabitý o tom neni pochyb, ale vyhrajeme si také se sportovním programem. Na písčitých plážích postavíme několik hřišť na fotbal, přehazku a volejbal. Budeme využívat dvě multifunkční hřiště na basketbal a florbal. Máme zajištěny dalších sportovní plochy na hlavním atletickém stadionu v Caorle. Tenisové kurty jsou ve městě na každém rohu. Opět se rozdělíme do skupin a každý den na nás bude čekat nové dobrodružství. Jiný sport, jiná zábava. Mrkni na podmínky, bude to stát za to. Máme posledních 20 volných míst. 

 

 

25/12/2018

SPORTOVNÍ TÁBOR - ZÁKUPY, SEVERNÍ ČECHY

Sportovní tábory Zákupy mají už dvanáctiletou historii. Prakticky stále jezdíme ve stejné sestavě vedoucích a trenérů. Podařilo se vytvořit kempy, které jsou od počátku budovány na stejných základech. Za pomoci přátel máme téměř každý rok zajištěnou účast některých profesionálních sportovců, trenérů, rozhodčích i metodiků. Daří se zaujmout náplní kempu rodiče i děti a to je nejdůležitější.

A proč do Zákup? Ideální start do letních prázdnin. Hned po vyvědčení a společném obědu s rodiči nastartujeme prázdniny ve velkém stylu. Těšit se můžeme na skvělou kuchyni a stravu 6 x denně. Dopolední a odpolední jednotky plné zábavy. Každodenní turnaje. Vědomostní soutěže. Aquapark. Buřty a noční hru. To je samozřejmě jen začátek. Máme k dispozici travnaté hřiště, UMT, halu, tělocvičnu, antukové kurty, koupaliště i hřiště na beach fotbal. Kempová trička a poháry pro každého účastníka. Je na co se těšit.

Po úspěšné registraci obdržíte email s dalšími informacemi. Stačí zaplatit zálohová platba. Další informace k nástupu, co brát a nebrat obdržíte do 15. 6. 2019.

Příjezd 28. 6. 2019, sraz v Zákupech ideálně 15:30 až 16:00.

 

PŘIHLAŠTE DĚTI NA SPORTOVNÍ TÁBOR DO ZÁKUP, BUDE TO STÁT ZA TO!!

 

Těšíme se na viděnou! Tým FP.

SPORTOVNÍ TÁBOR - ZÁKUPY, SEVERNÍ ČECHY SPORTOVNÍ TÁBOR - ZÁKUPY, SEVERNÍ ČECHY SPORTOVNÍ TÁBOR - ZÁKUPY, SEVERNÍ ČECHY SPORTOVNÍ TÁBOR - ZÁKUPY, SEVERNÍ ČECHY

19/12/2018

Vánoce jsou za dveřmi! Darujte sportovní kemp pouze za 4 tis Kč!!

Máme pro Vás speciální Vánoční akci. Je nám jasné, že opět jako my řešíte dárky na poslední chvíli. Nabízíme Vám možnost rezervace sportovního kempu u moře pro děti za pouhé 4 tis Kč! Přihlašte se a my Vám obratem zasíláme dárkový poukaz! www.sportovniprazdniny.cz

Vánoce jsou za dveřmi! Darujte sportovní kemp pouze za 4 tis Kč!!

24/11/2018

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp :o)

Máme pro vás pár rad a tipů. Zkuste se zeptat. Můžete být jen mile překvapeni. 

1) Některé pojišťovny přispívají na pobytové tábory. Většinou 1.000 Kč.

2) Pokud jste zaměstnanec, zkuste požádat zaměstnavatele o příspěvek. Většinou 1.000 - 2.000 Kč. 

 

Další možnosti se týkají kempů Itálie (sportovní kemp, fotbalový kemp, florbalový kemp, basketbalový kemp, volejbalový kemp, tenisový kemp).

1) Sleva při spojení dvou turnusů 1.400 Kč.

2) Sleva při vlastní dopravě 1.000 Kč.

 

Sportovní kempy jsou po náročné sezóně ideální volba.

 

Těšíme se na viděnou.

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp :o)

23/11/2018

Oficiálně spouštíme přihlašování - léto 2019 je naše!!

Právě jsme odstartovali přihlašování na sportovní kempy v roce 2019!

Již k dnešnímu dni hlásíme 45 účastníků. Proto neotálejte s registracemi. Máme 12 let zkušeností a každý rok je to stejné. V případě, že zvolíte tábor v zahraničí, je potřeba jen cestovní doklad, pojištění do zahraničí a plavky. Vše ostatní je v ceně.

Těšíme se na viděnou v roce 2019!

Oficiálně spouštíme přihlašování - léto 2019 je naše!! Oficiálně spouštíme přihlašování - léto 2019 je naše!! Oficiálně spouštíme přihlašování - léto 2019 je naše!! Oficiálně spouštíme přihlašování - léto 2019 je naše!!

1/11/2018

Brzy to začne! Odstartujeme přihlašování na sportovní kempy 2019!

Do 14 dnů spustíme oficiální přihlašování na letní sportovní kempy. Máte se na co těšit. :)

Brzy to začne! Odstartujeme přihlašování na sportovní kempy 2019! Brzy to začne! Odstartujeme přihlašování na sportovní kempy 2019! Brzy to začne! Odstartujeme přihlašování na sportovní kempy 2019! Brzy to začne! Odstartujeme přihlašování na sportovní kempy 2019!

4/6/2018

Přihlašování v plném proudu

Vážení rodiče, děkujeme za důvěru. Přihlašování na sportovní kemp do Zákup je stále otevřeno. Bližší informace pošleme 25. 6. 2018. Těšíme se na vaše svěřence. ☀️

Přihlašování v plném proudu Přihlašování v plném proudu Přihlašování v plném proudu Přihlašování v plném proudu

23/5/2018

Článek v CL sportu

Děkujeme Alexovi Neugebauerovi za článek pro CL sport. Více info zde: ODKAZ NA ČLÁNEK

Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu

23/4/2018

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

Jupíjou. Jsme rádi, že jsme měli možnost pozdravit pana ředitele a učitele ze ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa. Vše jsme stihli ve sportovním tempu a dokonce po vyučování zbyla chvilička na pár vzpomínek. Přeci jenom jsme odchovanci několika pedagogů z této školy, kterým dodnes vděčíme za pomoc při tvarování naší cesty i po základní škole a nad rámec výuky. Byl to moc prima den a těšíme se opět na viděnou. 

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

22/4/2018

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

Moc si vážíme spolupráce s reklamní agentura Studio REMA ´93, spol. s r. o. Společnost Studio REMA ´93 nám letos nesmírně pomohla s rozšířením informací o našich kempech a táborech. Nebylo to jednoduché, potřebovali jsme pomoci natisknout v první fázi cca 5 tis letáků a plakátů. Většina byla tištěna pro děti ve formátu A6 a na řadu přišla i řezačka. Bylo to hodně práce, ale zvládlo se to jako vždy s úsměvem. Máme radost, děkujeme za spolupráci a těšíme se brzy opět na viděnou.

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93 Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

5/4/2018

INFO K ODSTRANĚNÍ PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ Z WEBU - PŘÍPRAVY NA KEMPY JSOU V PLNÉM PROUDU

Vážení účastníci, jistě jste si všimli, že jsme odstranili jména přihlášených účastníků z našich webů. Je to čistě z důvodu platnosti Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný na celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. Přípravy na kemp již probíhají a v nejbližších dnech vás budeme informovat o přijetí zálohových či celý plateb. Děkujeme za pochopení.

5/4/2018

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁKUPSKÉ SPORTOVNÍ PRÁZDNINY V PLNÉM PROUDU!

Byli jsme napjatí, ale zájem o SPORTOVNÍ PRÁZDNINY V ZÁKUPECH je evidentní a my už se těšíme, až ho budeme moct zahájit! Připravujeme opravdu nabitý program plný jedinečných zážitků na hřištích, tělocvičnách a hlavně v přírodě. Děkujeme za Váš zájem!!!

29/3/2018

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

Máme velkou radost, že jsme měli možnost tento týden pozdravit pana ředitele a učitelé ze ZŠ a MŠ Jižní Česká Lípa. Ve škole byla cítit dobrá nálada, zájem a zarputilost jak ze strany učitelů, tak i žáku při výuce všech předmětů. Těšíme se opět na viděnou a fandíme celé škole v jejich práci, protože každý rok opustí školu mnoho talentovaných žáků, kteří dále reprezentují město Česká Lípa v národních i mezinárodních soutěžích. Děkujeme a těšíme se v budoucnu opět na viděnou.

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

23/3/2018

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

Jsme velice rádi, že jsme dostali možnost předat informace o našich kempech a táborech na ZŠ Špičák. Pár žáků jsme dokonce poznali a s nektěrými se uvidíme i letos v létě. Je to paráda navrátit se na místa, kde člověk vyrůstal a vidět, že někteří učitelé nestárnou a jsou stále plni pozitivní energie. Byl to skvěle strávený den. Těšíme se na další setkání. 

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

23/3/2018

Fotbalový kemp Itálie

Ano! Slyšíte správně. Letos jsme si pro vás připravili další lahůdku. Pojeďte s námi na exkluzivní fotbalový kemp do Itálie. Máme pro vás zajištěné skvělé podmínky pro odpočinek, sport, zábavu a koupání. Podívejte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=UdPdX35GRcU. Malebné městečko Caorle nás přivitá přímo uprostřed sezony. Čekají na vás dokonce i turnaje s místními dětmi, navštívíme aquapark a všechno si pořádně užijeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie

3/3/2018

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

Velká řada sportovních akcí a zejména sportovních kempů pro děti pořádaných nejenom na území Libereckého kraje je z kuchařky Vojty Brože a Martina Hanouška. Kluci na sebe určitě nenarazili náhodou. Jejich cesty se protly na táborech organizovaných DDM Libertin. Každoročně jezdilo kolem stovky dětí. Seznámení proběhlo po příchodu do chatičky asi takto vzpomíná Vojtěch Brož:

 

“Čůůůs x Nazdááár”

“Ty hraješ fotbal? x Ty hraješ taky fotbal?”

“Hustý x Hustý”

 

Po deseti vteřinách bylo jasno, že to bude stát za to.

 

Byl to jeden z nejlepších táborů a my se ho účastnili jako vedoucí. Během 14 dnů se nám podařilo zabloudit v lese hned první den s našimi oddíly, vytopit v pět ráno chatičku prágošů, zaměnit kola hlavním vedoucím, dělat holkám v hlavách neplechu a nebo strašit orientační běžce, kteří tu měli každoročně věhlasné závody. Ano čtete správně. To byla vůbec největší legrace. Blízko 12 kontroly se protínala trať nočního orientačního běhu s cestou, po níž procházely děti při naší stezce odvahy. Dobrovolně jsme si vzali celou pasáž na starost. Děti byly na noční hře připraveny na všechno, tam to proběhlo v pořádku. Nejsme si však jisti, co na to říkali závodníci. Většina totiž prchala z lesa nejkratší cestou do bezpečí startu, aniž by dál pokračovali v závodě. 

 

Během tábora jsme s dětmi zažily spoustu zábavy, najetých kilometrů na kole i kánoích, celodenní výlety, noční bojové hry, zajistili jeden astmatický záchvat a pár hyperaktivních dětí, užili si spoustu vědomostních i kolektivních her. Bylo to super. S Martinem jsme teprve sbírali zkušenosti, bylo nám něco kolem 17 a 20-ti lety. V tu dobu jsme rozhodně netušili, co nás ještě společně s dalšími přáteli čeká. Ale to bych předbíhal. Hodně předbíhal. A víte kolik to je už let? Můžete hádat, ale nepočítejte to na prstech rukou. Nebudou vám stačit."

 

Více informací, i třeba proč došlo k rozšíření kempů a táborů o další aktivity, se dozvíte v dalších epizodách. My sami si to rádi připomeneme.

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

27/2/2018

Sportovní Prázdniny 2018 - všesportovní prázdniny jsou tu!

Všimli jste si, že hned na titulní straně máte možnost vybrat si mezi Fotbalovými a Sportovními kempy. Je to přesně jedenáct let, kdy se znovu organizačně vracíme k pořádání všesportovních kempů pro děti. Cítili jsme, že my sami máme velmi blízko ke všem sportům a neradi bychom omezovali naši kreativitu, tak i chceme opět široké veřejnosti a hlavně mládeži nabídnout něco více. Těšíme se na prázdniny, bude to super! 

Sportovní Prázdniny 2018 - všesportovní prázdniny jsou tu! Sportovní Prázdniny 2018 - všesportovní prázdniny jsou tu! Sportovní Prázdniny 2018 - všesportovní prázdniny jsou tu! Sportovní Prázdniny 2018 - všesportovní prázdniny jsou tu!

26/2/2018

Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno!

Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno. Nyní můžete bez starostí své děti hlásit na nový ročník Sportovních Prázdnin. A na co se těšit? Každý den na vás čeká jiný druh sportů, jiná zábava. Naučíme vás základům různých sportů a volnočasových aktivit, a v těch co už umíte se vás pokusíme zlepšit. Těšte se na míčové i raketové sporty, triatlon, biatlon, kanoe, spaní pod širákem, lesní a dobrodružné hry. Chybět nebude ani diskotéka, vše pod dohledem pedagogů a kvalifikovaných trenérů. Tábor plný sportu, pohybu a nevšedních zážitků je tu.

Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno! Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno! Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno! Přihlašování na Sportovní Prázdniny 2018 je oficiálně zahájeno!

10/11/2017

Sportovní prázdniny - 3, 2, 1 START!

Je to tu! Přinášíme pro vaše děti další porci exkluzivní zábavy a maximálního sportovního vyžití během letních prázdnin. 

Sportovní prázdniny - 3, 2, 1 START!